♥ Handmade ♥ Not tested on animals ♥ Natural Ingrediënts ♥ Vegan ♥
Geniet van je favoriete designer parfum in bad! Luxer dan dit kun je het niet maken, even heerlijk ontspannen in een warm verzorgend bad en daarna je lichaam omhullen met de bijpassende fluffy body butter.
Geur: Bella Vida is een bloemige en fruitige vrouwelijke geur die begint met peren en zwarte bessen aangevuld met witte jasmijn, oranjebloesems en irissen, afgerond met een heerlijke basis van vanille, tonkaboon en een hint van patchouli.
Gebruik: Drop je bath bomb in het bad terwijl deze volloopt. Al bruisend verspreidt het zijn heerlijke geur. Spring erin, spetter rond of zak onderuit en ontspan en geniet! Vang of verwijder de decoratiebloem uit het water voor je het bad leeg laat lopen en de cacaoboter kan je bad glad maken, altijd oppassen bij het uit en in stappen.
Gewicht: 140 gram
Ingrediënten: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aqua, Parfum, Theobroma Cacao, Sodium Chloride, CI 45100, Decoration.
© 2021 www.watmaaktjemooi.nl - Powered by Shoppagina.nl