♥ 100% vegan ♥ Handmade ♥ Not tested on animals ♥ Perfume free
Een rijke zachte buttercream met het beste uit 2 werelden! De basis bestaat uit enkel vochtinbrengende zachte sheabutter en helende aloë vera sap. Het geheel word geëmulgeerd tot een dikke makkelijk smeerbare buttercream welke geschikt is voor je hele lichaam, gezicht en handen. De Shealoe Buttercream barst van de vitamine en voordelen voor je huid. Om de buttercream extra kracht mee te geven hebben we mallow extract toegevoegd. Deze power flower heeft net als aloë vera het vermogen om de droge, ruwe en geirriteerde huid te kalmeren. Als je last hebt van een droge winterhuid of vergelijkbare huidproblemen dan is mallow de perfecte remedie, het heeft een krachtige verzachtende werking en maakt de huid weer elastisch en soepel. Deze mooie pure en natuurlijke buttercream vermindert schilfering, beschermt je huid tegen vochtverlies en brengt het terug in balans.
Deze alles kunner is geschikt voor handen, lichaam en gezicht
Gebruik: De buttercream is geschikt voor jong en oud en alle huidtypen, maar in het bijzonder voor extreem droge en gevoelige huidtypen. Breng de creme aan naar behoefte en masseer het in.
Inhoud: 100 ml
Ingrediënten: Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Butyrospermum parkii, Cetylstearyl Alcohol, Polysorbate 60, Tocopherol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Malva Sylvestris Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Phenoxyethanol , Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.
© 2021 www.watmaaktjemooi.nl - Powered by Shoppagina.nl